Задайте питання юристу

938 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 20 серпня 2023, питання №90435

Повістка в поштовий ящик

Добрий день скажіть будь ласка, в поштовий ящик кинута повістка одразу на "Призов "я не розписувався за неї просто побачив у ящику. До цього я ще не був у військоматі неперевіряв облікові дані,не проходив медогляд. Що мені за це буде ,яка відповідальність ,і я як вважаю що таку повістку на "Призов "вони не мали права мені приносити ,спочатку має надійти повістка на перевірку облікових данних. Чи так я вважаю ,чи це неманіпуляція зі сторони Військомата. Дякую.

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Олександре!

    Ви праві! Спочатку Ви повинні отримати повісту на уточнення облікових даних, потім пройти ВЛК, а вже після цього, якщо зі станом Вашого здоров'я все добре - повістку на відправку.

    Можете не звертати уваги на цю повістку, так як законно врученною вважається тільки та, яка отримана Вами персонально!

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Повістка має бути вручена особисто військовозобов’язаному і він має поставити підпис про її отримання, що цілком узгоджується із судовою практикою (постанова ккс вс від 14.12.2021 у справі №761/8429/16-к, постанова вс від 28.01.2020 по справі № 759/5435/16-к).

    Оскільки особа має отримати повістку особисто, під підпис, отримання повістки родичами, телефонним зв’язком, поштою не може вважатися належним повідомленням особи.

    У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь! Всього доброго!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України