Начните консультацию с юристом онлайн
Всем добрый день, интересует консультация именно по статье 62А не Б, укорочение от 5см это А, по какой графе пройду если мне через месяц 27, с детства обмеженно был а щас поставили 62Б 3.5см а по факту сдавание перекомиссии вышло 5.5см а это верная А, спасибо за ответ, реально ли снять с учета?!
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (5)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброї ночі, Руслане!
На жаль в даному випадку мова, скорше за все, іде за пункт б), хоча для точного прогнозу треба аналізувати Ваші медичні документи.
Виникне потреба у персональній консультації, я завжди готовий це зробити!
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня,, ви повинні бути визнані не придатним до військової служби. Вы не відноситесь до 2 або 3 графи.
доброго, говорять що жду по графам 2, але в мене с дитинства вроджене вкорочення і ще додаткові хвороби, ставлять 62Б обмежено але Б до 5см А після, якщо вони мені поставлять знову завтра Б чи можу я від них вимагати офіційну відповідь відмову від зняття з обліку і на основі цього звернулися у вас як до юриста???
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеОскарження рішення не припиняє вашу мобілізацію. Тому я би не радив вам туди звертатися.
У вас є інвалідність? Якщо ні спробуйте її оформити. Звернувшись до сімейного лікаря за направленням.
Звертайтесь. Зелена кнопка
інвалідності немає, була допомога до 18 років а потім відмовились, інвалідність з 7см дають настільки я знаю, але варто спробувати, але ви кажете що я за графой 2-3 не співпадаю, тобто можна спробувати знятись з обліку