Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

07 грудня 2023, питання №98325

Невірна адреса в ордері на квартиру

Доброго дня, є неприватизована квартира, на яку хочемо оформити право власності. В ордері на цю квартиру (1968 рік) вказано невірну адресу (інша вулиця і номер, ймовірно, адреса будівництва, а не поштова адреса). В архіві знайшли протокол засідання виконкому і відповідне рішення про видачу ордера теж на цю саму адресу (будівництва). Тобто вірна адреса фігурує тільки як адреса реєстрації вже в сучасних документах. Як можна співставити ці дві адреси або довести своє право на приватизацію квартири?

Відповіді юристів (6)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, треба звертатися до суду.

    • Наталія Клієнт 5 місяців тому

      Дякую за відповідь)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Наталя!

    Факт тотожності цих двох адрес Ви можете довести в судовому порядку.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Наталія Клієнт 5 місяців тому

      Дякую за відповідь)

      • Айвазян Юрий Климентьевич

        Прошу! Був радий допомогти.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 5 місяців тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. В такому випадку звертаються зі заявою до суду. Це здійснюється в рамках цивільного судочинства в окремому провадженні. В ньому немає відповідача та є заявник. Вам потрібне встановлення факту, що має юридичне значення, в судовому порядку.

    Суд розглядає справи про встановлення факту: ... 6) належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті. Заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України