Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 23 лютого 2024, питання №102660

Підвищення кваліфікації мед.працівника ( оформлення )

Я працю статистиком медичним, по диплому молодшого спеціаліста, спеціальність Сестринська справа.
(9 січня був один рік як обіймаю цю посаду ).Коледж закінчила в 2015 році, працювала на інших посадах, де проходити курси не потрібно.
Керівництво хоче щоб я пройшла курси по спеціалізації, в нашому місті таких зараз немає, треба проходити в іншій області.
Стосовно оплати, сказали, що з цього року працівник оплачує власним коштом. На скільки це правомірно? В інших областях такого немає.
Курси за змішаною формою навчання ( дистанційно і очно), тобто з відривом від виробництва. Заклад в якому проходять курси надає путівку, наказ, план проведення.
А мое керівництво не ходе надавати мені відрядження, кажуть брати лікарняний, чи відпустку.
На скільки це все не правомірно?
Чи можу я відмовитися від проходження цих курсів, зі збереженням свого робочого місця?
Це керівництвом аргументує, що це обов'язково, бо була перевірка і сказала, що без них я не маю права працювати .
Але документа в якому б це вказувалося , мені не показували. Це було тільки в усній формі.
Як мені себе захистити в даній ситуації?


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України