Задайте питання юристу

893 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

03 березня 2024, питання №103124

Терміни подачі заяви на відстрочку

Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка, в які терміни потрібно писати заяву на відтермінування? Працюю вчителем на повну ставку. Отримав мобілізаційне завдання на червень місяць , останній день відтермінування.
Чи не може бути ситуації, що заява на відстрочку буде написана за два тижні до дня явки по повістці. А при цьому тцк скажуть що не встигли розглянути дану заяву і документи, а тому відтермінування не надане.?
І чи можна вважати дійсною повістку на відправку, якщо в ній вказано явитися 24 липня, а відстрочка надана до 25 липня?
Чи дана повістка буде анульована в день написання заяви на відстрочку?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ігоре!

    Заяву на відстрочку треба написати якомога раніше, додавши до неї довідку з роботи, яка б свідчила, що Ви працюєте в середній школі на повну ставку. В заяві Ви можетке вказати, що присите надати відстрочку з 25 липня.

    Повістка дійсна.

    Право на відстрочку Ви маєте\, допоки діє її причина.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Раджу направляти до ТЦК заяву про оформлення відстрочки за 45 днів до мобілізаційного розпорядження. Також би вказував про необхідність скасування МР у зв'язку із наявністю у Вас гарантованого права на відстрочку. Головне - що Ви маєте відстрочку. Якщо ТЦК вчинятимуть будь-які незаконні дії, просто відмовляєтесь від всього.

    З повагою!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України