Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Чоловік військовозобовязаний, інвалід 1гр. З довідкою МСЕк . Після інсульту лежачий, з афазією, відсутність мови. Питання , чи може син сам надати всі документи в ТЦК для зняття його з військового обліку?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Віталію!
Очевидно, що так!
З повагою, адвокат Айвазян.
один з адвокатів сказав, що я повиннен привезти його на ВЛК в ТКЦ! Тому вирішив запитати інших думку
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЗ юридичної точки зоу військовозобов'язаний повинен прибути для проходження ВЛК, яка зробить висновок про непридатність з виключенням. Проте, я не уявляю, як лежачу особу з інвалідністю І групи після інсульту вести до ТЦК на проходження ВЛК, це безглуздо. Пропоную Вам звернутись до ТЦК з усіма медичними документами та пояснити дану ситуацію. Не думаю, що Вам відмовлять.