Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрый день. Прошу помощи и разьеснений у уважаемых юристов по следующей ситуации. Имеется квартира. В техническом паспорте её владельцем является гражданин Украины. И он находится в розыске как без вести пропавший человек (не преступник). Соответствующие заявления и профиль в базе МВД имеются. Официально умершим судом не признан. Кроме него, в техническом паспорте этой квартиры совладелецей прописана его жена. Уже официально умершая. Но в наследство на её часть по документам официально никто не вступил. Сейчас в этой квартире проживает их общий сын. Который также вписан в технический паспорт и считается совладельцем своей части в этой квартире. С ним проживают его летние бабушка и дедушка. Кроме того, дедушка - участник боевых действий. Дедушка и бабушка в этой квартире не прописаны, но есть справка из органов местного самоуправления, что положенные по закону льготы деда на оплату коммунальных услуг поступают в эту квартиру. Исходя из всего вышесказанного интересует вопрос: если по новому закону про мобилизацию этот сын(совладелец квартиры) не обновит данные в ТЦК и СП в течении 60 дней, может исполнительная служба в будущем наложить арест на данную квартиру (выселить, продать)? Спасибо за внимание и будущие ответы.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Якщо розглядати самий крайній варіант, то зможе накласти, але тільки на Вашу частку у квартирі.
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, м. Одеса, 23 роки досвіду
Доброго дня. Виконавча служба може накласти арешт на майно боржника, якщо частин квартири буде зареєстрвано за боржником, то вона звісно попаде під арешт. Звертаю увагу, що наявність запису у Єдиному реєстру боржників фактично і є арешт майна, оскільки даний запис не дає моживості боржнику відчуджувати майно. Звернути стягнення на таку квартиру, як правило, не можливо, а тим більже коли це є єдине житло боржника та відповідно сума штрафу такого права виконавцю не надасть. Отже, виконавць накласти арешт може, але квартиру продати або виселети звідти когось не зможе.