Задайте питання юристу

861 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 08 липня 2024, питання №114648 340₴

Обновили данные через Цнап , но ничего не подтянулось . Хотя проходил влк в 22году в мае .

Здравствуйте, сегодня обновлял данные через цнап , но данные не обновились . Хотя на руках Тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного, датировано 03.05. 2022 года . Обмежено придатний. Но эти данные не подтянулись и в выданном документе значится что вообще не состоял на учете , не забронирован и не в розыске . Это документ является действительным? Каковы мои действия?
Заранее спасибо!

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Володимире!

    Дану проблему Ви зможете вирішити лише у разі звернення до ТЦК, оскільки саме останній вносить дані до реєстру.

    Для початку спробуйте вирішите це питання шляхом направлення до ТЦК заяви рекомендованим листом з проханням внести Ваші дані до реєстру. Також прикладіть до заяви копію Вашого тимчасового посвідчення та витягу з ЦНАП. Далі вже будете відштовхуватись від відповіді, яку отримаєте з військкомату.

    Крім того, як варіант, можете спробувати звернутись до підримки Резерв+, можливо, остання також зможе чимось допомогти.

    Відповідно До Постанови КМУ №559 від 16.05.2024 року «Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів»:

    4. У разі невідповідності відомостей, зазначених у посвідченні призовника, тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного, військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовому квитку офіцера запасу, відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, громадянин України для внесення відповідних змін:

    у паперовій формі — повинен звернутися до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку;

    в електронній формі — повинен скористатися засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста для звернення до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу за місцем перебування на військовому обліку.

    Зміни вносяться протягом п’яти робочих днів з дня реєстрації заяви".

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Владимир Клієнт 2 місяці тому

      то есть , если я попробую обновить данные через резерв плюс , результат будет такой же ? Или стоит попробовать

      • Айвазян Юрий Климентьевич
        100%

        Так, результат буде такий самий, оскільки дані беруться з одного й того самого реєстру.

    Карпенко Андрій Володимирович

    Вітаю!

    Для отримання електронного військово-облікового документа необхідно авторизуватись у застосунку "Резерв+" та оновити свої дані, а саме адресу проживання, контактний номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо дані були оновлені раніше, а QR-код недоступний, слід завантажити додаток повторно.

    Відповідно до чинного законодавства України, цей електронний документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Уповноважені органи зможуть перевіряти дійсність документа через QR-код, а громадяни зможуть завантажити PDF-документ для подання на роботу чи навчання.

    QR-код використовується Національною поліцією, Держприкордонною службою, а також ТЦК та СП. Для перевірки достатньо, щоб перевіряючий мав застосунок "Резерв+" на телефоні та сканував QR-код. Це дозволить отримати повну інформацію про особу.

    Варто зазначити, що реєстрація в електронному кабінеті не звільняє від проходження військово-лікарської комісії. Подальша комунікація з ТЦК здійснюється у звичному режимі, тобто через виклик за повісткою.

    Якщо відомості з реєстру "Оберіг", які з’явилися в застосунку "Резерв+", неактуальні, варто звернутися до територіального центру комплектування, де особа стоїть на обліку.

    У застосунку "Резерв+" відтепер доступна функція "Виправити дані онлайн". Однак вона доступна лише для двох випадків:

    • Для військовослужбовців, які досі на обліку – для тих військовослужбовців, актуальний статус яких не відображався у реєстрі "Оберіг".
    • Якщо застосунок повідомляє "Дані не знайдено" – для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку "Резерв+".

    Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру "Оберіг" для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно – для цього не потрібно йти до ТЦК",

    Кабінет Міністрів України постановою від 16.05.2024 г. № 559 затвердив Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Також установили, що військово-облікові документи, оформлені до набрання чинності цією постановою, вважаються дійсними на всій території України до видачі військово-облікового документа нового зразка.

    Постанова передбачає, що військово-обліковий документ оформляється (створюється) та видається (замінюється):

    • в електронній формі - засобами Електронного кабінету призовника, військовозобов'язаного, резервіста, Державного веб-порталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони та Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (далі - Портал Дія), зокрема з використанням мобільного додатка Дія (у разі технічної реалізації);
    • у паперовій формі - на бланку, форма якого затверджена Постановою № 559.

    При цьому особа може мати на бланку лише один військово-обліковий документ.

    Військово-обліковий документ в електронній формі формується на безоплатній основі за бажанням особи після проходження нею електронної ідентифікації та автентифікації.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України