Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 25 лютого 2020, питання №12082

Есть ли такая статья ?

Здравствуйте.Я-врач. Недавно больница приобрела маленький прибор дпя диагностики .Он маленький,и я его носила в сумке , т.е. домой тоже,чтоб не украли,потому что он числится на мне.. А несколько лет назад уже была кража в поликлинике..,и
воришек не нашли, конечно же. Заведующая узнала,что я так делаю ,забрала прибор себе в кабинет и сказала,что подаст в суд за то,что я выносила прибор за пределы больницы.Есть ли такая статья?
С уважением ,Валентина.Спасибо.

Відповіді юристів (2)

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 4 роки тому

    Юрист, м. Чернігів, 10 років досвіду

    Добрий день.

    Лише те, що Ви виносили прибор за межі лікарні, не є підставою для притягнення Вас до відповідальності. Ви ж його не вкрали.

    Тим паче до суду може подати лише керівник лікарні (головний лікар/директор), а не завідувач відділення.

    Однак максимум, що може зробити керівник, так це притягнути Вас до дисциплінарної відповідальності (догана) та матеріальної, якщо медичне обладнання було пошкоджено з вашої вини. Це по-перше.

    По-друге, враховуючи, що обладнання закріплено саме за Вами і саме Ви несете за нього відповідальність, то завідувач поліклініки не мала права його у Вас забирати. Це вже є порушенням з її сторони.

    Раджу Вам написати службову записку на ім'я керівника лікарні та повідомити, що завідувач поліклініки забрала обладнання до себе в кабінет, тому Ви з цього моменту не несете відповідальність за його збереження.

    Всього доброго. Буду вдячний за ваш відгук.

    Костромина Виктория
    Костромина Виктория 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 20 років досвіду

    вы не имеете право выносить оборудование за территорию больницы

    максимум что будет - это дисциплинарная ответственность


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA