Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 23 листопада 2024, питання №123168

2 наследника частного дома.

2 наследника частного дома.один имеет только прописку но проживавет в Германии.другой проживает постоянно.один имеет сына но тоже никогда не проживал в этом доме.Другой имеет сына взрослого и дочь-инвалида..

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Володимире!

    Про що Ви?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович місяць тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї (частина 3 статті 1268 Цивільного кодексу України). За статтею 1270, для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. В статті 1268 під постійним проживанням разом зі спадкодавцем розуміється реєстрація (прописка) спадкоємця за однією адресою зі спадкодавцем, також-фактичне проживання його за однією адресою зі спадкодавцем.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA