Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
889 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня! Декілька днів тому сталася неприємна ситуація в школі моєї дитини.Класний керівник без відома батьків провела виховну бесіду на своєму уроці( предметному), тим самим зірвавши навчальний процес з офіцером безпеки та психологом. Забігаючи на перед,скажу,що бесіда була непідготовлена жодним із вищеперечислених осіб, оскільки психологічній травмі був підданий хлопчик- відмінник з гарною поведінкою,але дитина від народження заїкається.Отже,пані поліцейська проводила бесіду про мавп,чим вони відрізняються від людей.( Це 5 клас).Коли дійшла мова до відповідей дітей,вищезазначений хлопчик на поставлене запитання висловив свою думку,що не стримує свої емоції,але вони не завдають ніякої шкоди іншим людям, оскільки емоції бувають різні: щастя,захоплення,радості. Відповідь не сподобалося офіцеру безпеки,яка вважаючи,що це дитина,яка порушує поведінку в класі( це означає,що розмова була непідготовленою і не обговореною з класним керівником) була піддана різкої критики,що призвело до таких наслідків як недовіра до Поліції та страх йти до школи.До того ще психолог стоячи позаду класу зі слів класного керівника записувала хто є порушниками.Цей факт довів дитину до сліз,хоча цього хлопчика в порушники не записували,а учні класу потім заспокоювали дитину . Скажіть, будь ласка, чи можна вважати,що класний керівник порушив закон, оскільки без згоди та відома батьків провів дану виховну роботу,яка призвела до таких наслідків? Які дії повинні бути у батьків в даній ситуації?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Поліцейський не мав права безпідставно проводити бесіду один-на-один з учнем школи, в якого є зразкова поведінка та відмінна успішність. Якщо жінка-поліцейський просто спілкувалась з класом-колективом учнів, то вона не мала права безпідставно негативно відзиватись про учня, який не порушував правил поведінки. Ви можете обережно поскаржитись на дії поліцейської, звернувшись до її керівництва-районного відділу поліції тощо, або подзвонивши на номер 0800500202.
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
В інтернеті на сайтах львівської поліції є вказані і-мейл-адреси чи номери телефонів для звернень громадян. zvernenya@lv.police.gov.ua-і-мейл львівської поліції для звернень громадян, в тому числі скарг.
На дії класного керівника Ви маєте право скаржитись до директора школи.
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Письмова скарга до поліції має бути написана відповідно до положень Закону України "Про звернення громадян" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%...).