Задайте питання юристу

910 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 06 квітня 2025, питання №132708

Діагноз F34.1 Дистимія.Астено-депресивний синдром . Чого очікувати на ВЛК?

Син лікується у психіатра з 2021року. Був непридатним. Виповнилося 25 років. Після лікування в стаціонарі поставили діагноз F34.1 Дистимія.Астено-депресивний синдром . Чого очікувати на ВЛК?

Відповіді юристів (4)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Сказати точно, яке рішення прийме медичне комісію, юристи не мають права. Адже рішення про придатність або непридатність особи приймається виключно військово-лікарською комісією, яка у своїй діяльності керується Положенням про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402.

    Треба аналізувати Ваші медичні документи. Спробуйте додати їх до питання.

    З повагою!

    Жанна Клієнт день тому

    Медичних документів не маю. Знаю ,що раніше був діагноз Рекурентний депресивний розлад. після стаціонару поставили F34.1

    • Кирда Вячеслав Володимирович

      Тоді складно сказати, на що реально Ви можете претендувати.

      З повагою!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Жанна!

    Що означає, "був непридатним"? Непридатним у мирний час та обмежено-придатним у воєнний час, тимчасово непридатним, непридатним до проходження військової служби з виключенням з обліку?

    Стаття 16 Розкладу хвороб Наказу МОУ №402 включає ендогенні психози F20-F39 (шизофренія, шизотиповий розлад, хронічні маячні розлади, гострі та транзиторні психічні розлади, шизоафективні розлади, маніакальний епізод, біполярний афективний розлад, стійкі та інші розлади настрою (афективні)

    а) шизофренія, шизотипові та маячні розлади, афективні розлади з часто повторюваними фазами - Непридатні до військової служби

    б) розлади настрою (афективні) з рідкими приступами та тривалими проміжками повного клінічного здоров’я - Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони

    1) до пункту «а» належать усі форми шизофренії, шизотипових та хронічних маячних розладів з частими загостреннями та/або хронічним перебігом, шизоафективний розлад, гострий поліморфний психотичний розлад з симптомами шизофренії, БАР з частими змінами фаз без стійких епізодів інтермісії.

    2) до пункту «б» належать гострий поліморфний психотичний розлад без симптомів шизофренії, тільки легкі форми біполярних афективних розладів (розладів настрою) з нечастими нападами та довгими (не менше 2 років) проміжками повного психічного здоров’я, транзиторні психотичні розлади (виключено екзогенно-токсичний генез порушень).

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України