Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня! Я являюсь військовослужбовцем, на мене ВСП подало в суд за статтею 172-20 (розпивання алкогольних напоїв і т.д.), при цьому в частині мене "пробачили", так як тест показав 0,6 проміле, що командир врахував як несуттєве (це був буквально вчорашній перегар). Судове засідання призначено на 16 травня. Чи є шанси уникнути штрафу? І що буде, якщо я не з'явлюся на засідання? Чи можна його перенести і на який строк? Дякую.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Лише в тому випадку, якщо неналежним чином був складений протокол або неправильно заповнили Акт медичного огляду, або працівники ВСП порушили процедурні моменти та ін.
Крім того, за змістом ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Справу розглянуть без Вас.
Ви можете подати клопотання на перенесення справи на строк, який Вам зручний.
Або якщо Ви залучені до бойових дій, здійснення заходів з національної безпеки та оборони та ін. Ви можете подати клопотання про зупинення провадження у справі, оскільки Ви перебуваєте в Збройних Силах України і відповідно не можете бути присутнім у засіданні.
Зокрема, пунктом 5 частини першої статті 236 КАСУ визначено, що суд зупиняє провадження у справі в разі перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших, утворених відповідно до закону, військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції, до припинення перебування таких осіб у складі ЗСУ або інших, утворених відповідно до закону, військових формувань.
З повагою, юрист Дерій В.О.!