Задайте питання юристу

957 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 14 листопада 2025, питання №144003

Оплата штрафів і бронювання

Цікавить практика, чи можна оплатити штраф (неявка за повісткою) і після цього забронюватись? Наскільки швидко приходить новий штраф?

Відповіді юристів (10)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Володимире!

    Наступний штраф може прийти, як через 5 хвилин, так і через 5 днів, тож, все залежить від ТЦК. Однозначної практики з цього питання не існує. Можливо й таке, що інших штрафів взагалі не буде.

    Ви не змінювали місце проживання, не були визнані обмежено-придатним у минулому?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Володимир Клієнт 15 годин тому

    Дякую за відповідь. Поставлений на облік автоматично минулого року, тож обмежено придатним не був, влк відсутнє, місце проживання не змінював, резерв встановив і оновив дані вперше минулого місяця.

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Можливо, обійдеться і без повторного штрафу. У будь якому випадку Вам потрібно одразу після того, як з Резерв+ зникне розшук, подаватися на бронь, аби не давати ТЦК багато часу, наприклад, знову направити Вам повістку.

    Володимир Клієнт 13 годин тому

    Зрозумів, дякую. А чи зараз може ще прийти порушення за неоновленння даних вчасно, я так розумію штраф по ньому вже сплатити неможливо, а чи можна його тоді просто прийняти? Чи зараз уже за це не приходить розшук?

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Зараз вже немає сенсу у внесенні даних про таке правопорушення до Реєстру, оскільки ще влітку минув гранічний строк накладання стягнення згідно статті 38 КУпАП, тобто, 1 рік після вчинення правопорушення.

    Володимир Клієнт 13 годин тому

    Розумію, але переймаюсь чи воно не було внесене раніше і чи не "вилізе" після оплати наявного штрафу. Чи такого не трапляється?

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Винесене раніше - це тільки постанова керівника ТЦК про притягнення Вас до адмінвідповідальності, що є неможливим без вашої особистої присутності в ТЦК та попереднім складанням протоколу також за Вашої присутності.

      На моїй практиці станом саме на зараз такого не траплялося. Є чоловіки в яких розшук за неоновлення даних "висить" ще з минулого року, але зараз - це вже просто нелогічно навіть із боку ТЦК.

    Володимир Клієнт 13 годин тому

    Маю на увазі що про це можливо є дані в Оберезі, і воно автоматично потягнеться після сплати того, що світиться зараз.

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Не повинно підтягнутися, навіть за умови того, що дані є у Реєстрі.

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    На жаль, існують випадки, коли після сплати штрафу за неявку по повістці - протягом декількох днів з'являється новий розшук, але вже за непроходження ВЛК.

    Тому все індивідуально - в більшості клієнти встигають оформити бронювання після оплати першого штрафу.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України