Задайте питання юристу

916 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 11 квітня 2020, питання №16290

Як розподілити квартиру ?


Є сім’я : чоловік , жінка і дитина (дитині 22роки)
Всі 22 роки вони прожили в квартирі , яка була дарственно оформлена на чоловіка його ж батьками.(але дочка і жінка там приписані) І склалась така ситуація , що він пішов до іншої і залишається питання з квартирою.. чи мають право жінка і дитина на цю квартиру?(на даний момент розводу ще не було) Або наприклад чи можна щоб ще раз його батьки переоформили квартиру , але на внучку.. чи вона зараз повністю його і нічого не зробити?
Хоча в квартирі є разом нажите майно і може можна якось все через суд вирішувати?
Буду вдячна за консультацію

Відповіді юристів (3)

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 5 років тому

    Адвокат, м. Харків, 26 років досвіду

    чи мають право жінка і дитина на цю квартиру?(на даний момент розводу ще не було) Або наприклад чи можна щоб ще раз його батьки переоформили квартиру , але на внучку.. чи вона зараз повністю його і нічого не зробити?

    Вы с дочерью имеете только право проживания в квартире, так как муж является её единоличным собственником - он один вправе распоряжаться квартирой.

    Нешик Тетяна
    Нешик Тетяна 5 років тому

    Адвокат, м. Київ, 24 роки досвіду

    чи мають право жінка і дитина на цю квартиру?(на даний момент розводу ще не було) Або наприклад чи можна щоб ще раз його батьки переоформили квартиру , але на внучку.. чи вона зараз повністю його і нічого не зробити?Хоча в квартирі є разом нажите майно і може можна якось все через суд вирішувати?На квартиру Ни вы , ни дочь не можете претендовать, так как по договору дарения она является не совместно нажитой собственностью , а личной собственностью мужа и он имеет право делать с ней, что захочет. Отменить/ аннулировать договор дарения нельзя из-за сроков исковой давности. Но отец может подарить квартиру дочери. Тогда договаривайтесь с ним.

    А требовать компенсацию через суд за улучшения в квартире в период совместного проживания вы имеете право, конечно.

    хорошего дня

    Костромина Виктория
    Костромина Виктория 5 років тому

    Адвокат, м. Київ, 20 років досвіду

    чи мають право жінка і дитина на цю квартиру?

    - нет не имеют - такая квартира не делиться при разводе но пока они прописаны - они имеют право проивать - но собственник через суд может их снять с регистрации

    а вот другое имущество - напр стиралку кофеварку микроволновку - можно поделить или добровольно или через суд

    "нужна детальная консультация или помощь в подготовке исказаявы - обращайтесь - контакты можете найти в нете"


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України