Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
884 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
22.09.2000г. был продан сертификат на земельный пай (пахотные земли). Это законно и можно ли вернуть землю?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, м. Маріуполь, 18 років досвіду
Добрый день, Андрей!
Уточните, что значит продан сертификат? продается земельный пай, а не документ на нее. Кроме того, сертификат не подтверждает право собственности на пай, пока не будет осуществлена государственная регистрация. Каким образом была осуществлен продажа?
С уважением, адвокат Татьяна Иванова!
Добрый вечер. умер отец и на пидстави свидоцтва на право на спадщину на дочь 04.09. 2000г. та перереестрованного 22.09.2000г. на пидстави договору АВН 923205 вид 19.09.2000г. на ИВАНОВА,який був зданий в администрацию в обмин на держ.акт. на право приватной власности. Есть ли смысл идти в суд?
Адвокат, м. Київ
Нельзя продать того чего нет.Сертификат это всего только право на пай .А сам пай надо оформлять документы и получать право собственности. Вас обманули вы можете оформить участок и дальше пользоваться.
Адвокат, м. Маріуполь, 18 років досвіду
Да сьогоднішній день по закону паєм володіють спадкоємці після смерті батька. Спадкоємці мають право без суду подати документи на оформлення права власності на пай і отримати державний акт.