Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 20 березня 2022, питання №59195

Лишение родительских прав

Добрый день!
1) При разводе,если жена не подавала на алименты,может ли она потом лишить мужа родительских прав за неуплату алиментов?
2) Как юридически оформить то,что жена не хочет брать алименты?

Відповіді юристів (2)

    Сергій
    Сергій 2 роки тому

    Юрист, 3 роки досвіду

    1) Ви не зобов'язувати їй платити ніякі "аліменти", якщо суд їх не призначав. Також не є підставою позбавлення бітьківських прав сама несплата аліментів навіть якщо суд їх призначив.

    2) Якщо ваша дружина не подасть на аліменти до суду ви і не зобов'язані їх платити, тобто якщо вона не хоче їх брати вона просто не подає на них до суду.

    Якщо потрібна детальна консультація або бажаєте віддячити за відповідь на запитання звертайтеся в приватні повідомлення за допомогою значка "звернутися".

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. Після розлучення з матір'ю дитини батько далі зобов'язаний брати участь в утриманні дитини. Він може про це домовитись з матір'ю. Якщо він не утримує дитину, то матір може подати до суду для призначення виплати аліментів.

    Ви можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього чи інших запитань.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України