Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 20 листопада 2019, питання №6159

Не выдают военный билет.Что делать?

В 2014 году прошел комисию, по решению которой был не годен для несения военской службы. На руках у меня осталось приписное, спустя 5 лет мне потребовалось получить военный билет. Оплатив штраф за несвоевременное получение военного билета, у меня забрали приписное, и направили на прохождение комисии, сказав что отдадут военник только после комисии. Правомерны ли их действия, и могу ли потребовать военный билет без прохождения комисии?

Відповіді юристів (1)

    Каменецька Христина Дмитрівна

    Відповідно до Розділу 1 "Порядку видачі, зберігання та знищення військових квитків осіб рядового, сержантського і старшинського складу": Військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу (далі - військовий квиток) є документом, що посвідчує особу військовослужбовця (військовозобов'язаного) та визначає належність його власника до виконання військового обов'язку. Районні (міські) військові комісаріати (далі - Р(М)ВК) видають військові квитки під час призову або прийняття громадян на військову службу, зарахування в запас, зарахування до військового навчального закладу, звільнення у запас або зняття з військового обліку за станом здоров'я, поновлення військового квитка у разі його втрати або пошкодження. Видача військових квитків військовозобов'язаним проводиться Р(М)ВК за місцем їх перебування на військовому обліку на підставі заяви про видачу військового квитка. Військові квитки видаються під особистий підпис у відомості видачі військових квитків (тимчасових посвідчень) Р(М)ВК. Отже, якщо Ви отримали військовий квиток під особистий підпис і Вам його не повертають, рекомендую звернутись із письмовую скаргою до керівництва військового комісаріату.

    Буду вдячна Вам за Ваш відгук


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України