Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Кілька років тому я дізнався що мої пра бабуся та дідусь могли бути поляками. Звичайно ж всі їхні документи були втрачені і проконсультувавшись з компанією Aristipp , вони повідомили мені що можуть допомогти відновити дані документи на що я і погодився. Сплативши їм 1600 євро вони зробили свідоцтво про народження мого дідуся в якому було вписано що його батьки були поляками. Після отримання свідоцтва я зібрав всі необхідні документи і подав на карту поляка в якій мені було відмовлено у зв’язку з тим що документ міг бути підробленим, Так як в роках в яких була видача документу не вписувалась національності. Після цього я повідомив компанію що мені було відмовлено і попросив повернути гроші вони погодились в обмін на документ обмінявши документ на гроші справа ніби на цьому закінчилась. Я прожив за кордоном 7 років і звичайно ж подавав на карту побиту і громадянство Польщі, так як там жив цілий час. Мені у всьому було відмовлено у зв’язку з тим що була підозра підробки документів після цього я втратив все, житло яке орендував, роботу це наразі до мене на кошти які я поніс в зв’язку з тим що мені дали заборону на в’їзд До Шенгенської зони на півтора року і я був змушений негайно покинути країну. Листа в якому було сказано про депортацію та заборону в’їзду до країн Шенгенської зони я не отримував тому коли виїжджав на територію Шенгенської зони мені було відмовлено у в’їзді 2 рази 1-й раз ніхто не пояснював в чому справа і відносились до мене як до злочинця, відправивши вночі в ту країну з якої приїхав. Після повторного перетину кордону Польщі літаком я вже тоді дізнався про заборону в’їзду, це було місяць тому. Я ніколи не нарушав закон але зараз маю чималу пляму в документах завдяки фірмі Арістіпп. Що порадите зробити? Яку суму фінансової компенсації можна вимагати від фірми в якості того що зі мною сталося.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, 25 років досвіду
Доброго дня.
По перше необхідно знати, на якіх умовах Ви укладали договір з фірмою. Якщо, жодних попередніх документів Ви не укладали, то треба знати загальні умови на підставі яких фірма надає послуги. У будь якому випадку, підробка документу - це кримінальний злочин. Для того щоб притягти фірму до цивільно-правової відповідальності потрібно доказати факт неналежного виконання нею своїх обов'язків.
Для того щоб дати Вам конкретну пораду необхідно отримати від Вас додаткову інформацію
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
За потреби може бути надана письмова консультація