Задайте питання юристу

912 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 11 жовтня 2022, питання №74275

КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК ВРИВАЄТЬСЯ В ХАТУ

Моя бабця розійшлася зі своїм чоловіком 20 років назад. Він 20 років назад підписав документ, в якому чітко зазначено, що «він майнового спору немає». Бабця в тяжкому стані, хворіє, він приходить тероризує її і доводить, знаючи, що вона у важкому стані. Його не було в будинку 20 років. В будинку бабця сама зробила газ, воду. За 20 років будинок не був приватизований, бо не було коштів ніяких. Він приходить, зриває бабці квіти, вішає на вікна і двері вивіски, щоб йому не закривали двері, бо він і так виб’є.
Як тут виграти? Що робити? Як його виписати? Чи є така можливість? Будь ласка поможіть.

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    В таких випадках треба викликати поліцію!

    Виписати його можна через суд.

    Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Мілана.

    Треба знати більше деталей, дуже заплутана ситуація.

    Натискайте зелену кнопку «Звернутися»!

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Очевидно що він пробує максимально реалізувати його права на той будинок. В інтересах Вашої бабусі ініціювати зняття його з реєстрації (виписку) якомога швидше.

    Що ж до документу, який підписали бабуся та її чоловік, то це могла бути розписка про відсутність претензій один до одного в певних відносинах. Проте не можна відмовлятись від всіх можливих претензій до іншого суб'єкта, бо це невиправдано забагато звужує права людини.

    Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу надати Вам детальну правову консультацію з цілим рядом юридичних послуг, написати тексти правничих документів тощо.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України