Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Квартира приватизована, спільна власність на 4 людини, після смерті одно з власників подальші дії? Чи надо переоформити документи про частки власності, або це відбувається автоматично
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (8)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
У власника є спадкоємці?
Умер самый молодой совладеЛец, трое других совладельцев- мать, отец и бабушка, других наследников у умершего нет, хотя есть сестра по отцу
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЯк жаль... Тоді Ви повинні просто отримати цю частку у спадщину і розподілити її між собою за домовленністю або чергою спадкування.
Адвокат, 25 років досвіду
Доброго дня.
Нічого автоматично не оформлюється. Ця частка підлягає спадкуванню на загальних підставах.
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Любов Іванівна.
Частка померлої людини має спадкуватись відповідно або до заповіту, або до чинного законодавтства.
Автоматично нічого нікуди не переходить.
Дякую за відповідь
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіБУДЬ-ЛАСКА! У ВИПАДКУ НАЯВНОСТІ ЗАПИТАНЬ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ!
Якщо консультація була корисною, буду вдячний за натиснуту Вами галочку внизу мого фота (відгук вітається).
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Якщо померлий не залишив заповіту, то має відбуватись спадкування за законом. До першої черги спадкоємців за законом належать а) юридично діти та усиновлені, б) другий з подружжя, який перебував у зареєстрованому шлюбі зі спадкодавцем на час його смерті та в) юридично батьки. Спадщина ділиться в більшості випадків порівно між спадкоємцями черги, яка спадкує.
Якщо спадкоємці проживали разом зі спадкодавцем за однією адресою та були там зареєстровані (прописані), то вони спадкують автоматично без подання заяви нотаріусу, якщо вони не відмовляться від спадщини. Проте таким спадкоємцям потрібно потім звернутись до нотаріуса за видачею свідоцтва про право на спадщину.
Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових правових послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з цілим рядом різних правничих послуг, написати тексти юридичних документів чи надати інші правові послуги.