Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 15 травня 2023, питання №85348

Чи може обмежено придатний поїхати на нуль?

Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо військовому після поранення ВЛК дали висновок "обмежено придатний", і прописали, що він не може виконувати бойові завдання в піхотних військах. Чи може військовий все одно поїхати на виконання бойового завдання на нуль, за власним бажанням? І чим це для нього загрожує?

Відповіді юристів (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня. За таких обставин чоловік не має право знаходиться на передовій. За стан здоров'я своїх підлеглих несе командир. У разі виявлення порушення, командир буде нести відповідальність.

    Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Юлія!

    Все залежить від бажання військовослужбовця! Тобто він може це зробити, якщо вважає за потрібне. Відповідальність за таке не передбачена.

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь на них відповісти!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    В цілому він може висловити власну згоду щодо цього, але не думаю, що командування візьме на себе таку відповідальність.

    Всього доброго. Якщо консультація була корисною, натискайте галочку внизу фотографії профіля та залишайте відгук!

    Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України