Стаття 467. Судове рішення за наслідками кримінального провадження за нововиявленими або виключними обставинами
{Назва статті 467 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }
1. Суд має право скасувати вирок чи ухвалу і ухвалити новий вирок чи постановити ухвалу або залишити заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами без задоволення. При ухваленні нового судового рішення суд користується повноваженнями суду відповідної інстанції.
За результатами перегляду судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами Верховний Суд може також скасувати судове рішення (судові рішення) повністю або частково і передати справу на новий розгляд до суду першої або апеляційної інстанції.
{Частину першу статті 467 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017 }
2. Судове рішення за наслідками кримінального провадження за нововиявленими або виключними обставинами може бути оскаржене в порядку, передбаченому цим Кодексом для оскарження судових рішень суду відповідної інстанції. З набранням законної сили новим судовим рішенням втрачають законну силу судові рішення інших судів у цьому кримінальному провадженні.
{Текст статті 467 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }
Популярные вопросы пользователей
Получите совет юриста за 15 минут!
Есть вопрос к юристу?
Задать вопросМогут ли забрать в армию если у тебя 3 детей,одному с которих ти платишь елементи, и он не на твоей фамилии?
Могут ли забрать в армию если у тебя 3 детей,одному с которих ти платишь елементи, и он не на твоей фамилии?
Новое в блогах Юристи.UA
Стуктура Кримінальний процесуальний кодекс України