Стаття 66. Засідання та пленарні засідання Великої палати
1. Велика палата на засіданнях розглядає питання щодо відкриття або відмови у відкритті конституційного провадження у справах за конституційним поданням, конституційним зверненням у разі постановлення Колегією ухвали про відмову у відкритті конституційного провадження у справі.
2. Засідання Великої палати є повноважним, якщо на ньому присутні щонайменше 12 суддів Конституційного Суду.
3. Ухвала Великої палати є постановленою, якщо за неї проголосувала більшість суддів Конституційного Суду, які беруть участь у її засіданні.
Якщо голоси суддів Конституційного Суду поділилися порівну, конституційне провадження у справі вважається відкритим.
4. У разі постановлення Великою палатою ухвали про відкриття конституційного провадження у справі Голова Суду вносить справу на розгляд пленарного засідання Великої палати.
5. Постановлена Великою палатою ухвала про відмову у відкритті конституційного провадження у справі є остаточною.
6. Велика палата на пленарних засіданнях розглядає справи, провадження в яких відкрито за конституційним поданням, конституційним зверненням, та справи, провадження в яких відкрито за конституційною скаргою, але Сенат відмовився від розгляду справи на розсуд Великої палати.
7. Відкрита частина пленарного засідання Великої палати у формі усного провадження підлягає фіксуванню за допомогою технічних засобів та шляхом ведення протоколу.
8. Велика палата ухвалює рішення, надає висновок на закритій частині пленарного засідання.
9. Виступи суддів Конституційного Суду у закритій частині пленарного засідання Великої палати є службовою інформацією і не можуть бути розголошені.
10. Протокол закритої частини пленарного засідання Великої палати не може бути розголошений і зберігається окремо від матеріалів справи.
11. Рішення Суду є ухваленим Великою палатою, а його висновок - наданим, якщо за це проголосували щонайменше 10 суддів Конституційного Суду.
Популярные вопросы пользователей
Получите совет юриста за 15 минут!
Есть вопрос к юристу?
Задать вопросЗдравствуйте, хотел бы узнать, я моряк и мы с женой хотим развестись по обоюдному согласию. Ребёнок есть, общего имущества нет. На алименты она подавать не будет мы по дружески решили расстаться. У меня вопрос если мы оба подадим на развод и меня вызовут в рейс до суда могу ли я покинуть страну, а после рейса судится?
Здравствуйте, хотел бы узнать, я моряк и мы с женой хотим развестись по обоюдному согласию. Ребёнок есть, общего имущества нет. На алименты она подавать не будет мы по дружески решили расстаться. У меня вопрос если мы оба подадим на развод и меня выз...
Новое в блогах Юристи.UA
Стуктура Про Конституційний Суд України