Начните консультацию с юристом онлайн
Совсем непонятно откуда такое взялось в моей жизни. Если у меня вообще нет никаких детей, и к
"работе с детьми" я не имею никакого отношения. И никогда не имела отношения к детям. Меня вдруг стали доставать какие-то "мамки-няньки", "воспитательницы", "волонтеры", "гувернантки", "службы опеки", "ведущие детских кружков", и подобное "по работе с детьми". А я к ним ни причем вообще-то...Почему им это не доходит - Упорно не отстают, ходят следом целыми днями, дебильно улыбаются, скачут, караулят меня, действуют на нервы. Совсем больные на голову стали или зачем лезут с одним и тем же - это им вообще от меня надо.. В одном, другом городе, в кафе, магазине, аптеке, в гостинице, на остановке, в парке - меня увидят и ломятся. А я от них в другую сторону, не хочу их присутствие рядом и стараюсь не бывать а местах, где они. Парк раз пытались швырнуть мне этих их детей. Левые неадекватные тетки. Почему я не понимаю, они меня преследуют, я совсем не интересуюсь детьми.. Я такое не воспринимаю. Как их можно отшить надолго? Или чтоб переключились на кого-то другого, таких же, как они. Или это цыгане какие-то их подсовывают или что делать с этим бредом? Долгое время уже лезут, куда обращаться и на что?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Олена!
Складна ситуація, оскільки для звернення до правоохоронних органів щодо переслідування потрібно буде надати докази того, що ці особи Вас переслідують. Чи є в Вас відеозаписи?
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Доброго дня.
Ви маєте право подати заяву до поліції або прокуратури про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).
Після цього, протягом 24 годин, вказані відомості про вчинене кримінальне правопорушення, повинні бути невідкладно але не пізніше 24 годин, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з відкриттям кримінального провадження, про що заявник має право отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).
У разі невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин, заявник має право на протязі 10 днів, подати скаргу слідчому судді місцевого суду (на підставі статей 303-307 Кримінального процесуального кодексу України) та до місцевої прокуратури (стаття 36 Кримінального процесуального кодексу України).
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Вам треба звертатися до правоохоронних органів.
Успіхів. Всього доброго Вам. З повагою.