Начните консультацию с юристом онлайн
Мати, 79 років, ліквідатор ЧАЕС, інвалід 2 група.
Свіжий висновок ЛКК про потребу в догляді за станом здоров'я на руках. Висновок не по формі 080-4/0, а у вигляді бланку державної поліклініки.
Зареєстровані в Києві за однією адресою. Проживаємо разом. Фактично живемо у Київській області.
Служба соц захисту та ЦНАП незрозуміло пояснюють. Вказують на декларацію про доходи та майновий стан для оформлення виплат. Посилаються на необхідність середнього доходу на членів сім'ї меньше 3000грн/міс. На матеріальні виплати по догляду не претендую. Які подальші дії?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (11)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Романе!
Дійсно, якщо дохід на кожного члена сім'ї перевищує 3000 грн.- компенсацію за догляд на непрофесійній основі Вам не нададуть. Тому єдиним документом, станом на зараз, який підтвердить, що Ви здійснюєте догляд за матір'ю буде - акт встановлення факту здійснення догляду.
Акт встановлення факту здійснення догляду складається на підставі звернення особи з інвалідністю І чи ІІ групи або особи, яка здійснює догляд, до районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради із заявою про здійснення особою такого догляду. У випадку, якщо особа з інвалідністю І чи ІІ групи є взятою на облік внутрішньо переміщеною особою, звернення із заявою про здійснення догляду подається за місцем реєстрації фактичного місця проживання такої внутрішньо переміщеної особи. На підставі такого звернення особи з інвалідністю І чи ІІ групи або особи, яка здійснює догляд, районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складається акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Зазначений акт надсилається заявнику або видається особисто за його бажанням.
З повагою, адвокат Айвазян.
Дякую за відповідь. Цей акт складається на підставі виїздної комісії до помешкання?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеТак, до Вас приїздить комісія, яка перевіряє умови проживання та підтверджуєу акті, що Ви здійснюєте догляд за Вашою матір'ю.
Як бути в ситуації проживання не за адресою реєстрації?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеВкажите ту адресу у заяві за якою Ви фактично проживаєте разом з матір'ю.
реєстрація м.Київ, фактичне проживання Київська область. Подавати заяву в ЦНАП при сільраді?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеЗаяву подавати до виконкому сільської ради
Спробую. Дякую!
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеВдачі, Романе!
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Якщо Ви цікавитесь для отримання відстрочки - шанси є, але не такі високі, на жаль.
Дякую за відповідь.