Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня, друг втратив роботу, знаходиться за кордоном, хоче позичити, допустимо 150_000 грн, як здійснити позику з гарантією, що повернуть кошти, тобто це юридично узаконити або інші шляхи гарантії, дякую
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (5)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДброго дня, Юрію!
Найкращій варіант - договір покизи.
З усіма подробицями ознайомитесь за посиланням: https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Договір_поз...
З повагою, адвокат Айвазян.
Дякую ! а віртуальний підпис буде юридично законним якщо писати розписку на відстані ?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеТак електронний підпис може підтвердити розписку.
Юрист, г. Сумы, 31 год опыта
Юридичне узаконення договору позики лише гарантує 100% можливість судового спору у випадку неповернення коштів, але 0 % можливість їх повернення.
Тобто, юридично правильно оформивши розписку, яка підтверджує укладення договору позики, передачу грошей у позику, обов*язок їх повернення, можливі проценти, та (або) неустойку у випадку неповернення, Вам не гарантовано їх повернення.
Пам*ятаєте, що банки за кредити беруть у заставу нерухомість ? )))
Отже беріть у заставу нерухомість. Але якщо це неможливо, складайте більш жорсткіше розписку або договір позики, заручайтеся поручителями, але це не гарантує повернення коштів. Є більше інформації.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго Вам вечора. В таких випадках має бути складено письмовий документ, що підтверджував би факт позичання грошей: договір позики чи розписку. У випадку неповернення позичальником грошей позикодавцю він пробував би звернутись до суду. В таких справах сторони мають подавати суду в першу чергу письмові докази: тексти договорів, розписок тощо. Відсутність договору та розписки має наслідком примарну перспективу захисту прав кредитора в суді.