Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня. Мене звати Світлана. Мені прислали лист про розлучення в Україну від мого чоловіка. Я на даний момент проживаю в Німеччині зі своїми дітьми. Виїхати до України я не можу.
Призначення суду про розлучення 6 Березня 2024. Я з своїми дітьми не можу приїхати в Україну до тих пір, поки війна не закінчиться.
Чи може суд розірвати шлюб без моєї присутності під час Воєнного стану?
Що мені потрібно для того щоб без моєї присутності не розірвали шлюб?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеСуд може розглянути справу без вашої участі. Якщо Ви згодні на розлучення Вам необхідно подати заяву про розгляд справи без вашої участі та згоду на розлучення.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Світлана!
Суд може розглянути справу без Вашої присутності. Якщо Ви не згодні з позовом, Вам потрібно подати відзив на позовну заяву. Ви можете зробити це дистанційно через систему Електроний Суд.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Сумы, 31 год опыта
Хоч Ви згодні на розлучення, хоч ні, суд Вас безумовно розлучить, бо примусове перебування у шлюбі заборонено законом.
Ви маєте право ставити питання про надання Вам часу для примирення, при цьому, у заяві до суду вказавши заходи, які Ви плануєте проводити з чоловіком щодо такого примирення.
Якщо не проти розлучення - нікуди їхати не треба і можете не давати відзив на позов.
Не забудьте отримати для себе у суді (можливо по пошті) рішення суду, яке набрало чинності, про розірвання шлюбу, бо воно є єдиним документом про розлучення.