Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Земельное право, 13 февраля 2024, вопрос №102166

Людина яка вступила у спадщину на право на земельний пай недієздатна. Чи можуть її діти реалізувати це право до 2025 щоб не втратити землю?

У жінки помер чоловік у якого був земельний пай, не оформлений до кінця, тобто у нього був один зі старих документів: свідоцтво, сертифікат чи акт (мені не відомо зараз, бо це ситуація знайомих людей). Жінка вступила у право на спадщину на основі одного із вказаних документів, проте теж не реалізували право на власність земельного паю до кінця, тобто земля не перейшла у її власність. Після смерті чоловіка через деякий час вона потрапила в лікарню у тяжкому становищі, були операції, проте на жаль не допомогло. Вижила, але близько року чи більше повністю недієздатна (лежача, відсутня самостійна взаємодія з навколишнім середовищем, відсутнє спілкування з рідними, заплющені очі, невідомо чи вона чує рідних, бо немає реакції наскільки мені відомо).

Людина жива, але будь-які дії зараз від її лиця неможливі і невідомо чи стануть можливі. Якщо землю не оформити до кінця до 2025, вони її втратять. Чи можуть її діти якимось чином оформити на себе землю? Один із юристів казав їм що ні. Яка ваша думка?

Вдячний заздалегідь

Ответы юристов (1)

    Карпенко Андрій Володимирович

    Вітаю!

    Треба встановити опіку та оформити земельний пай.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA