Начните консультацию с юристом онлайн
Чи можу я придбати квартиру в іпотеку так щоб у випадку розлучення дружина не могла претендувати на цю квартиру? Як саме це зробити?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня.
Квартиру Ви повинні придбати за власні кошти. Наприклад Вам кошти подарують батьки.
В в такому випадку квартира буде вашою особисто приватною власністю і поділу при розлученні не підлягатиме.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Олександре!
В даному випадку Вам потрібно придбати квартиру за влісні кошти і мати на те підтвердження.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. В Сімейному кодексі України є стаття щодо особистої приватної власності кожного з подружжя. Така власність при розлученні не підлягає поділу.
Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка
1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто;
4) житло, набуте нею, ним за час шлюбу внаслідок його приватизації відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду";
5) земельна ділянка, набута нею, ним за час шлюбу внаслідок приватизації земельної ділянки, що перебувала у її, його користуванні, або одержана внаслідок приватизації земельних ділянок державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, або одержана із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених Земельним кодексом України.