Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 27 февраля 2024, вопрос №102884

Колишня дівчина подала на аліменти чи може бути вказало дату до якого дійсні аліменти окрім повноліття дитини?

Прийшов лист в якому вказано в кінці цитую до слівно» строк пред‘явлення судового наказу до виконання: в частині стягнення аліментів- протягом усього періоду, на який присуджені платежі, в частині стягнення судового збору- до 22 травня 2024 року» на аліменти подали 22 лютого 2024 року. Хотілосся б уточнити ці слова

Ответы юристов (3)

    Богун Сергій Павлович

    Пред'явлення наказу до виконання можливо до повноліття дитини.

    Пред'явлення в частині судового збору визначені конкретною датою.

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Дмитро!

    Дата пред'явлення документу до виконаввої служби з приводу аламентів - протягом усьго часу, допоки дитина не стане повнолітньою. Тобто, Ваша колишня дівчина може пред'явити судовий наказ про стягнення аліментів виконавцю завтра, а може й через три роки.

    Дата пред'явлення документу до виконавчої служби з приводу судового збору, який з Вас також стягують, окрім аліментів - до 22 травня 2024 року.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Дементьєв Володимир Федорович

    Треба читати вимоги її позову про призначення аліментів. Можливо вона так і просила, а можливо це опечатка, яка може бути виправлена судом, за заявою цієї дівчини.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України