Начните консультацию с юристом онлайн
Якщо програма оператора мобільного зв'язку працює не коректно і він не реагує на електронні скарги, то перед позовом на нього в суд потрібно звертатися до кібер поліції чи ні?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня.
Такого не вимагається.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Тарасе!
Перед позовом до суду бажано подати претензію.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго дня. Таке питання не відноситься до компетенції Кіберполіції України. Даний випадок вважається цивільно-правовим спором. Він вирішується в порядку цивільного судочинства. Перед зверненням до суду Вам обов'язково потрібно спробувати досудове врегулювання спору, звернувшись до протилежної сторони та обережно пригрозивши їй зверненням до суду. Досудове врегулювання спорів в значній частині випадків здійснюється шляхом надсилання чи вручення особою, яка заявляє, що її права порушено, протилежній стороні документу досудового врегулювання спору: претензії, листа-претензії чи іншого документу.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Позови про захист прав споживачів можуть пред’являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору (стаття 28 Цивільного процесуального кодексу України). При задоволенні вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.