Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 01 апреля 2024, вопрос №104685

Питання стосовно спадщини

Чоловік жив з Жінкою понад +20 років (хата належала жінці), за цей час він багато чого зробив в цій хаті (придбав своє майно і т.д.) Офіційно були розписані та одружені. Жінка захворіла на важку хворобу та померла (хату перед смертю переписала дочці).

Після цього як власниця хати померла її дочка виганяє чоловіка з цієї хати. Дочка обіцяла просто на словах що цього не зробить коли власниця жила ще.

Чи має право вона виганяти? Поліція сказала що протягом пів року не має право (з моменту смерті власниці).
Які шанси в чоловіка лишитись в хаті?

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Олеже!

    Шанси мінімальні, оскільки чоловік не має права на цей будинок. Власником останнього є дочка померлої жінки.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Якщо будинок було відчужено на користь доньки, неможливо буде щось зробити.

    З повагою!

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Виселення можливо виключно за рішенням суду. Чоловік мешкає в цьому будинку на законних підставах в поліція не може його примусити к виселенню.

    Але, якщо будинок був переданий дочці у власність до моменту смерті жінки, то шансів на те, що суд відмовить в виселенні мало.

    Потрібно звертатись до суду з позовом про визнання права власності на частину будинку, але для того щоб оцінити шанси такого звернення, інформації замало

    Давидко Ігор Анатолійович
    Давидко Ігор Анатолійович 29 дней назад

    Юрист, г. Сумы, 30 лет опыта

    Звичайно, що чоловік законним чином набув свої права проживання як член сім*ї власника, продовжує проживати і продовжує мати свої житлові права, за які можливо боротися у суді, якщо донька буде подавати до суду. А самому виселятися не потрібно і якщо чиняться перешкоди у проживанні - самому подавати до суду позов про усунення цих перешкод.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України