Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 02 апреля 2024, вопрос №104738

Вручення повістки на роботі

Доброго дня.
Ситуація наступна:
Роботодавець отримав на співробітника повістку, видав наказ, але співробітник був у відпустці (і в день видачі наказу і в день на який виписана повістка) тому ознайомлений з наказом не був.
Питання:
Які можливі варіанти розвитку подій?
Наскільки правомірна вимога роботодавця ознайомитися з наказом «заднім числом»?
Якщо співробітник не підпише «ознайомлення» - які санкції можуть чекати роботодавця?
Наперед вдячний всім за допомогу.

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Якщо працівник був у відпустці і не мав можливості ознайомитись під підпис з оповіщенням щодо явки до ТЦК й, відповідно, не з'явився на визначену в оповіщенні дату, то роботодавець повинен повідомити про це ТЦК, а останній мусить повторити своє оповіщення після виходу працівника з відпустки.

    За неявку до ТЦК на зазначену раніше дату працівник відповідальності не несе

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас!

    "Заднім числом" - звісно, що неправомірно. Не потрібно тут нічого вигадувати, нехай роботодавець просто подасть листа до ТЦК про перебування такого працівника у відпустці, і все. Ніяких санкцій бути не може, оскільки працівник був у відпустці і навіть не мав права ставити свій підпис.

    З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA