Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 12 апреля 2024, вопрос №105416

Як переоформити пай, якщо у прізвищі померлого і рідної доньки сплутана одна літера?

Місяць тому помер мій батько, прізвище його Постіл, а моє дівоче Постол і через розбіжність літер, я тепер не можу переоформити ні пай-землю на себе ні виплати у пенсійному фонді мені відмовляються виплачувати. Свідотцтво про народження батько своє загубив, а в свідоцтво про шлюб у нього вписано прізвище Постол, земля оформлена на Постіл, і у базі даних Пенсійного Фонду його прізвище Постіл, а в свідоцтві про смерть Постол. Допоможіть будь ласка.

Ответы юристов (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Анна!

    Потрібно звертатись до суду із заявою про встановлювлення факту родинних відносин.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 8 месяцев назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго Вам вечора. Вам потрібно подати до суду. Встановлення фактів, що мають юридичне значення, а саме встановлення фактів належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті, здійснюється в рамках цивільного процесу, а конкретно-окремого провадження. Заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання. В таких справах потрібно подати до суду заяву, яка є подібною до позовної заяви.

    Ходак Владислав Володимирович

    Без суду ніяк. Ви повинні довести, що це споріднені особи.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA