Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 14 апреля 2024, вопрос №105609

Чи буде відстрочка за новим законом.

Чи можна отримати відстрочку, за новим законом, якщо є бабуся 88 років, інвалідності не має, але оформлений постійний уход за нею на маму. Мама пенсіонер 66 років не справляється сама. Чи можу я, як внук прописати бабусю в себе, стати доглядальником? Інших дітей не має бабуся. Є внуки, але у них свої сім'ї, бабусі взяти не можуть.

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Іване!

    Станом на зараз ще немає офіційного та опрелюденного тексту закону, підписанного головою Верховної Ради та Президентом. Тому 100% відповідь на Ваше питання з приводу того, як буде виглядати підстава для відстрочки у новому законі, можливо буде надати тільки після його підписання.

    Якщо ж підстави для відстрочки залишаться саме у такому вигляді, як передбачає остання оприлюднена редакція, то право на відстрочку Ви не матимете, оскільки постійний догляд передбачений лише за інвалідами І або ІІ групи.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    На жаль, але це буде доволі складна підстава для відстрочки для Вас. Взагалі не раджу витрачати на це свій час.

    "...члени сім’ї другого ступеню споріднення особи з інвалідністю I або ІІ групи, зайняті постійним доглядом за нею (не більше одного та за умови відсутності членів сім’ї першого ступеню споріднення або якщо члени сім’ї першого ступеню споріднення самі потребують постійного догляду за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я). У разі відсутності членів сім’ї першого та другого ступеню споріднення норма цього абзацу поширюється на членів сім’ї третього ступеню споріднення особи з інвалідністю I або ІІ групи..."

    З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024