Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 19 апреля 2024, вопрос №106208

Відстрочка, НЕвійськовозобовязана особа, батько інвалід 2 групи

Підкажіть чи вірно трактую.
Є батько інвалід 2 групи (пенсіонер 70 років), матір (пенсіонерка 65 років), а також мій рідний брат 40 років, за кордоном.
Чи можу я отримати відстрочку по пункту 13) які мають одного із своїх батьків з інвалідністю.... якщо батько обере мене?
В даній статті закону матір являється НЕвійськовозобовязана особа (хоча вона пенсіонерка і не зможе доглядати за батьком)... Як отримати відстрочку?
Всі приписані у одній квартирі.

Який алгоритм?
Чи розлучення батьків являється вирішенням ситуації чи є інші варіанти?

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня!

    Норма закону прописана таким чином, що виникає багато питань:

    Перше - непрацездатні замінили на невійськовозобов'язані. Вважаю, що саме з ціллю не надавати відстрочку, якщо є другий з подружжя, навіть непрацездатного віку. Оскільки у попередній редакції другий непрацездатний з подружжя надавав право на відстрочку.

    Друге - у нормі не йде мова "які можуть утримувати", а йде мова "які зобов'язані утримувати". Як всі знають цей обов'язок покладений на повнолітніх дітей та другого з подружжя.

    Третє - дійсно виникає питання, як непрацездатний може утримувати непрацездатного.

    Отже, питань багато, а відповідей них, поки ніхто немає. З'являться вони лише після набрання чинності законом та відповідної практики з ТЦК.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 12 дней назад

    Адвокат, г. Киев, 30 лет опыта

    Доброго дня!

    Для проведення повної і об"єктивної консультації, треба ознайомитися з документами.

    Всього доброго

Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України