Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 02 мая 2024, вопрос №107387

Аспірантура не по спеціальності.

Згідно нового закону 10449, студенти який здобувають 2 рази один і той самий освітній рівень підлягають мобілізації? Якщо цього року поступаю на аспірантуру, здобуваю рівень вище за попередній на денній формі ( за кошти юридичних осіб), але за іншою спеціальністю. Магістратура ( середня освіта англійська), а на аспірантуру хочу поступати на історію та археологію абож соціологію. Якщо моя спеціальність на аспірантурі не сходиться з тією що я отримав га магістратурі, чи буду я мати право на відстрочку? чи самий факт що я навчаюсь на аспірантурі, денній формі, на умоваї контракту вже є поводом для відстрочки незалежно від спеціальності?

Ответы юристов (2)

    Карпенко Андрій Володимирович

    Вітаю!

    Не зрозуміло як Ви будете доводити послідовність навчання.

    Але спробуйте, може ТЦКСП буде достатньо довідки, що Ви аспірант.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олександре!

    Якщо моя спеціальність на аспірантурі не сходиться з тією що я отримав га магістратурі, чи буду я мати право на відстрочку? - матимете право на відстрочку.

    чи самий факт що я навчаюсь на аспірантурі, денній формі, на умоваї контракту вже є поводом для відстрочки незалежно від спеціальності? - так, головне послідовність освіти.

    Відповідно до Закону України 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який набере чинності з 18 травня, Ваша підстава для відстрочки виглядатиме наступним чином:

    11) статтю 23 викласти в такій редакції:

    "Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації

    3. Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

    1) здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України "Про освіту", а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури;».

    Згідно із частиною другою статті 10 Закону України «Про освіту»:

    Рівнями освіти є:

    дошкільна освіта;

    початкова освіта;

    базова середня освіта;

    профільна середня освіта;

    перший (початковий) рівень професійної (професійно-технічної) освіти;

    другий (базовий) рівень професійної (професійно-технічної) освіти;

    третій (вищий) рівень професійної (професійно-технічної) освіти;

    фахова передвища освіта;

    початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти;

    перший (бакалаврський) рівень вищої освіти;

    другий (магістерський) рівень вищої освіти;

    третій (освітньо-науковий/освітньо-творчий) рівень вищої освіти.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024