Начните консультацию с юристом онлайн
Могу ли я вступить в наследство моей бабушки она умерла 2006 году? Если да то что нужно для этого сделать и какие документы нужны
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта
Общаться в чатеВітаю!
Для відповіді на Ваше питання недостатньо інформації.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Залежить від багатьох фактів. Що з дітьми та чоловіком бабусі?
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Якщо бабуся не залишила заповіту, то спадкувати після неї Ви маєте право у випадку, якщо нема в живих Ваших батька чи матері-дитини бабусі. В Цивільному кодексі України є стаття щодо пропущення 6-місячного терміну для прийняття спадщини наступного змісту.
Стаття 1272. Наслідки пропущення строку для прийняття спадщини
1. Якщо спадкоємець протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.
2. За письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину, спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, може подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини.
3. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.