Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня, для отримання відстрочки хочемо з дружиною розірвати шлюб і в подальшому позбавити її батьківських прав. Розумію що це процес затяжний. Підкажіть які наші дії. Скільки часу може зайняти кожен єтап, які є підводні камені. Також, чи можливо отримати відстрочку без позбавлення батьківських прав матері, але з доведенням що я утримую дитину самостійно, наприклад матір не сплачує аліменти, та не приймає участі в житті дитини, при цьому отримати підтвердження через соціальну службу + письмове підтвердження від сусідів та колег на роботі?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Андрію!
Відповідно до Закону України 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який набере чинності з 18 травня, Ваша підстава для відстрочки виглядатиме наступним чином:
11) статтю 23 викласти в такій редакції:
"Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації
1. Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:
4) жінки та чоловіки, які мають дитину (дітей) віком до 18 років, якщо другий з батьків такої дитини (дітей) помер, позбавлений батьківських прав, визнаний зниклим безвісти або безвісно відсутнім, оголошений померлим, відбуває покарання у місцях позбавлення волі, а також коли особа самостійно виховує та утримує дитину за рішенням суду або запис про батька такої дитини в Книзі реєстрації народжень здійснений на підставі частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;".
Можливо отримати відстрочку з наявністю рішення суду про самостійне виховання дитини. Проте, як і у випадку з позбавленням батьківських прав, Ви повинні будете доветсти, що матір дитини не приймає жодної участі у житті останньої, як у вихованні так і в утриманні.
З повагою, адвокат Айвазян.