Задайте вопрос юристу

840 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Для бизнеса, 21 мая 2024, вопрос №109798

Оренда приставок: чи потрібен ФОП та як уникнути шахраїв?

Доброго дня!
Я планую здавати в оренду приставки і хочу уникнути проблем з шахрайством. Моє питання таке: чи потрібно мені (ФОП) для цього виду діяльності? Які правила та обов’язки варто враховувати при укладанні договорів з клієнтами?

Ответы юристов (1)

    Давидко Ігор Анатолійович
    Давидко Ігор Анатолійович месяц назад

    Юрист, г. Сумы, 30 лет опыта

    Вітаю ! Так. ФОП потрібно. Варто враховувати правила ГКУ, ЦКУ, ПКУ, інших вимог законодавства при укладенні та виконанні договорів, в т.ч., антикорупційного та антимонопольного законодавства, правил ТБ тощо.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України