Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 27 мая 2024, вопрос №110530

Доброго дня,батько чоловіка отримав другу пожиттєву группу інвалідності,ми проживаємо в будинку який оформлений на батька,він хоче переоформити будинок на чоловіка(свого сина ),в батька є дитина від першого шлюбу але він переживає що вона може посягати на частку цього будинку після його смерті тому хоче переоформити його на свого сина ще при житті

як краще та вигідніше це зробити?
ми розглядаємо варіант заповіту,тому мені цікаво чи дорого буде вступити у право власності майна після смерті батька коли за заповітом будинок перейде чоловікові?!

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Аліна!

    Батько може зробити дарчу на свого сина або скласти заповіт на його користь. Всю інформацію з приводу витрат сина, останній може дізнатись у нотаріуса.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен 6 месяцев назад

    Юрист, г. Сумы, 31 год опыта

    Вітаю! Рекомендую договір дарування, так як інший син, на момент смерті батька, можливо буде пенсіонером, тобто непрацездатним, а отже незалежно від змісту заповіту також буде спадкоємцем. Ціна нотаріальних послуг майже у всих одинакова, шукайте, це ринок.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA