Начните консультацию с юристом онлайн
1) На підставі чого заповнюється інформація в акті про "Родинний зв’язок між особою, яка здійснює догляд та особою, яка потребує постійного догляду"? Зі слів заявника чи комісія це якось встановлює, роблячи якісь запити? Чи існує можливість встановити всі родинні зв'язки автоматизовано за допомогою реєєстрів, адже більшість батьків-інвалідів мають паспорт-книжку та свідоцтва про народження родичів ще рядянських часів? РАЦС відмовляється видавати довідку про кількість та поіменний склад родичів 1,2,3 лінії споріднення через відсутність такої інформації у реєстрі. Наскільки це реально у комісії, отримати всю інформацію з усіх реєстрів під час обстеження за адресою проживання заявника? І чи має комісія технічно та юридично взагалі таку можливість? Адже повноваження це робити та доступ до реєстрів має ТЦК, а не комісія? Ким, як і коли перевіряється ця інформація?
2) Що означає в акті у підставах неможливості здійснення догляду "відсутність такої особи"? Його\її присутності немає за адресою під час складання акту? Виїхала поза межі України? Людина визнана зниклою безвісті або померлою? Чи те, що її взагалі немає і николи не було (не народжувалась)?
3) Для чого в акті по п.13 відомості про третій рівень споріднення? Це взагалі передбачено законом?
4) Для чого в акті по п.13 "Документ, що підтверджує потребу особи в постійному догляді" та "Інформація про призначення військовозобов’язаному допомоги, компенсацій за здійснення догляду (постійного догляду)"? Його необхідність для п.13 скасували Постановою 675, але в акті він залишився.
5) Чи існує якийсь встановлений законодавством порядок складання Акту встановлення постійного догляду (Додаток 8), в якому прописано повноваження членів комісії, джерела інформації, критерії перевірки тощо? Чи це все робиться на розсуд комісії, тобто самодіяльність?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA