Задайте вопрос юристу

859 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 20 июня 2024, вопрос №112997

ВЛК, тимчасоа непридатність

Вітаю. Зараз занходжуся на стаціонарному лікуванню, діагностована виразка стравоходу, яка кровоточить. Цікавить питання, якщо після виписки піти на проходження ВЛК є ймовірність що дадуть тимчасову непридатність? Завчасно дякую за відповідь

Ответы юристов (3)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Андрію!

    Теоретично така можливість є. Як буде в результаті, сказати складно.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Андрей Клиент 3 месяца назад

    Дякую за відповідь. Так, постанова щодо придатності так криво прописано, що все на розсуд лікаря. Тобто одному можуть дати, іншому ні. Великий вплив суб'єктивізму. А скажіть ще таке, якщо умовно визнають придатним, але ти не згоден з рішенням ВЛК. Потрібно в ТЦК йти заяву писати що не згоден? але ж там можуть примусово мобілізувати. Не має можливості якось онлайн заявку, скаргу залишити, щоб зафіксували на гарячій лінії, що не згоден з рішенням ВЛК. Завчасно дякую за відповідь.

    • Айвазян Юрий Климентьевич

      Якщо Ви не згодні з рішенням ВЛК, то можете оскаржити останнє. Проте, на жаль,оскарження постанови ВЛК не зупиняє Вашої мобілізації.

      Відповідно до глави 3 розділу І Наказу МОУ №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», яка регулює порядок подання та розгляду звернень штатними ВЛК:

      «3.1. Вимоги до звернення військовослужбовців та інших осіб, указаних у пункті 1.2 глави 1 розділу I цього Положення, їх права, порядок та строки розгляду пропозицій, заяв та скарг, а також обов’язки штатних ВЛК щодо розгляду звернень регулюються Законом України «Про звернення громадян», Інструкцією про організацію розгляду звернень та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 28 грудня 2016 року № 735, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 23 січня 2017 року за № 94/29962.

      3.2. Скарги до штатних ВЛК подаються в строк, визначений Законом України «Про звернення громадян».

      3.3. Скарги на дії (бездіяльність) чи постанови позаштатних ВЛК подаються до штатних ВЛК згідно з адміністративно-територіальними зонами відповідальності, наведеними у додатку 2 до наказу Міністерства оборони України від 16 листопада 2016 року № 608 «Про затвердження адміністративно-територіальних зон відповідальності закладів охорони здоров’я Збройних Сил України за організацію медичного забезпечення».

      Скарги на дії (бездіяльність) чи постанови ВЛК районних (міських) ТЦК та СП подаються за підпорядкованістю до ВЛК Київського міського ТЦК та СП, Севастопольського міського ТЦК та СП, обласних ТЦК та СП, ТЦК та СП Автономної Республіки Крим.

      Дії (бездіяльність), рішення, постанови, прийняті ВЛК обласних (Київського міського, Севастопольського міського) ТЦК та СП, ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, оскаржуються в штатних ВЛК.

      Дії (бездіяльність), рішення, прийняті за результатами розгляду звернень ВЛК регіону, оскаржуються в ЦВЛК.

      3.4. У разі визнання штатною ВЛК заяви чи скарги щодо перегляду (скасування) постанови ВЛК обґрунтованою, ВЛК штатної ВЛК переглядає оскаржувану постанову ВЛК або приймає рішення про направлення на повторний (контрольний) медичний огляд.

      {Розділ I доповнено новою главою згідно з Наказом Міністерства оборони № 490 від 18.08.2023}».


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA