Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня. Підскажіть,будь ласка, чи має законні підстави місцева влада на засідданні місцевих депутататів визнати нерухоме майно "безгосподарським" і включити його до комунальної власності, якщо у власника відсутнє на даний момент право власності на будівлю, але є акт прийому-передачі (майно було офіційно куплено в ліквідаторів підприємства) та будівля офіційно підключена до мережі електропостачання на нового власника?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Винница, 17 лет опыта
Доброго дня. Ви заявляли про своє право на майно? Які дії було здійснено. Потрібно аналізувати наявні у Вас документи на майно. Звертайтесь до мене через профіль для детальної консультації.
З повагою, Ксенія Левченко.
Юрист, г. Сумы, 31 год опыта
Вітаю ! Власник, у якого відсутнє право власності на майно, не є власником. Акт прийому-передачі сам по собі не є правоустановлюючим документом, крім цього, право власності згідно закону виникає з моменту реєстрації нерухомого манйа, а не з моменту його передачі.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго ранку. Якщо Ви уклали договір купівлі-продажу та відповідно його оформили, то Ви маєте значні права на ту нерухомість. За статтею 657 Цивільного кодексу України, договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню, крім договорів купівлі-продажу майна, що перебуває в податковій заставі. Якщо Ви оформляли купівлю-продаж в нотаріуса, то він мав внести відповідні відомості про нового власника до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
У разі недостатності в юридичної особи, що ліквідується, коштів для задоволення вимог кредиторів ліквідаційна комісія (ліквідатор) організовує реалізацію майна юридичної особи.
Ви маєте право пред'явити позов в суд, подавши до суду позовну заяву. Я раджу Вам якомога швидше звернутись до суду.