Начните консультацию с юристом онлайн
Підкажіть, будь ласка, чи є якісь юридичні ризики перепродажу ювелірних виробів в Україні? До якого момента це вважається за звичайний товар? Або якщо це звичайні прекраси зі звичайних металів, в який момент це стає ювелірним виробом?
Дякую за відповіді!
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Дмитре!
Будь який товар, який включає в себе дорогоцінні метали або коштовне каміння може, оброблені у відповідний спосіб, можуть вважатися ювелірним виробом і для торгівлі ним Вам знадобиться ліцензія.
Інші прикраси які не мають подібних ознак, вважаються біжутерією, і їхній продаж спеціальної ліцензії не потребує.
Детальніше з цим можна ознайомитись у Постанові КМУ від 4 червня 1998 р. № 802 "Про Правила торгівлі дорогоцінними металами (крім банківських металів) і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням у сирому та обробленому вигляді і виробами з них, що належать суб’єктам господарювання на праві власності".
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/802-98-п#Text
З повагою, адвокат Айвазян.