Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня!
Як можно виселити людину, яка не є власником та не прописана, нізащо не платить, але його все влаштовує. Не працює, дуже багато п'є. Як можна виселити таку людину, якщо він сам цього не хоче. Приватний будинок. Каже, якщо вам щось не подобається, то самі і уходьте.
Також має купу боргів. Та ніякої власності. На аліменти не подавала. Сину 16 років. Чи не підуть ці борги сину у спадок? Як відокремитись від нього та цієї ситуації?
Дякую.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Сумы, 31 год опыта
0503028645 Суми
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Не можна самовільно поміняти замки в житлі для недопущення туди мешканця, якого пробують виселити, бо це може кваліфікуватись як самоуправство. Можна виселити особу через суд, або через центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) тощо.
За статтею 116 Житлового кодексу України, якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення. Осіб, які підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення за неможливістю спільного проживання, може бути зобов'язано судом замість виселення провести обмін займаного приміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою в обміні стороною. Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.