Задайте вопрос юристу

882 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 23 августа 2024, вопрос №118154

Зміна дати закінчення лікарняного, чи потрібно попереджувати про це ТЦК

Вітаю! Вручили повістку на проходження ВЛК. Прийшов по повістці, почав проходити лікарів, але до кінця не пройшов, бо не всі лікарі були на місці в той день. Виписали нову повістку на допроходження ВЛК, але я захворів і відкрив лікарняний.
Від роботи в ТЦК направили лист з поясненням, що я на лікарняному в період з 19.08 по 23.08. Але лікарняний продовжили. Таке питання, чи потрібно знову писати лист в ТЦК, що кінцева дата змінилась? Дякую!

Ответы юристов (8)

    Рачковська Аліна Олексіївна
    Рачковська Аліна Олексіївна 3 месяца назад

    Юрист, г. Черкассы, 10 лет опыта

    Доброго дня! Краще написати знову листа до ТЦК поштою хоча б щоб у Вас були поважні причини пропуску строку для прибуття до ТЦКтаСП як доказ в разі виникнення питань і притягнення до відповідальності

    • Євгеній Клиент 3 месяца назад

      Дякую за відповідь!

    Євгеній Клиент 3 месяца назад

    Підкажіть будь ласка, чи можна в ТЦК направити листа про те, що я на лікарняному, але без кінцевої дати, та прийти до ТЦК на наступний день після його закриття?

    Рачковська Аліна Олексіївна
    Рачковська Аліна Олексіївна 3 месяца назад

    Юрист, г. Черкассы, 10 лет опыта

    Так, просто вкажіть, що продовжено лікарняний, а коли вже закриєте, у ВАс все одно буде на руках Довідка, коли Ви вийшли з лікарняного з актуальною датою

    • Євгеній Клиент 3 месяца назад

      Дуже Вам дякую!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Євгене!

    Так, Вам краще повідомити письмово ТЦК про продовження лікарняного. Ви можете направити заяву з відкритим лікарняним Укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення.

    Відповідно до Постанови КМУ від 16.05.2024 року «Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»:

    23. Поважними причинами неприбуття громадянина у строк, визначений у повістці, які підтверджені документами відповідних уповноважених державних органів, установ та організацій (державної та комунальної форми власності), визнаються:

    перешкода стихійного характеру, хвороба громадянина, воєнні дії на відповідній території та їх наслідки або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у визначені пункт і строк;

    смерть його близького родича (батьків, дружини (чоловіка), дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини (чоловіка).

    24. У разі неприбуття у строк, визначений у повістці, громадянин зобов’язаний у найкоротший строк, але не пізніше ніж протягом трьох днів від визначених у повістці дати і часу прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ), повідомити про причини неявки шляхом безпосереднього звернення до зазначеного у повістці територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ) або в будь-який інший спосіб з подальшим його прибуттям у строк, що не перевищує сім календарних днів.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Євгеній Клиент 3 месяца назад

      Все зрозуміло. Дякую!

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Прошу, Євгене! Вдачі Вам!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024