Задайте вопрос юристу

910 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 03 сентября 2024, вопрос №118773

Аліменти на дитину з особи підприємця

Колишній чоловік за рішенням суду має платити аліменти на дитину 1/4 від усіх видів заробітку, але не менше 50% прож.мінімуму на дитину. Він є інвалід 3 групи. А також ФОП. Виконавча служба дає запит, але ФОПа не бачить. Чи повинен виконавець нараховувати 1/4 від середньої з п по регіону з колишнього чоловіка? Він сплачує лише 50% від прож.мінімуму. Довідка про те, що він є ФОПом, є.
Якщо так, як написати заяву до виконавчої служби, так як розмова на місці з виконавцем завершується завжди нічим.

Ответы юристов (1)

    Чутчев Олег Олексійович
    Чутчев Олег Олексійович 7 месяцев назад

    Адвокат, г. Черновцы, 7 лет опыта

    У вас на руках є рішення суду згідно з яким батько дитини має сплачувати 1/4 від усіх видів заробітку, але не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину.

    На скільки я розумію, він це робить.

    Те, що він інвалід не має жодного значення. Так само, як я розумію й те, що він ФОП - він не показує заробіток в податкову й, зрозуміло, що ані податкові, ані виконавча служба їх не бачать.

    З точки зору закону - все ОК, Хочете іншу суму? 1. Збираєте докази, що витрачаєте на дитину більше цієї суми (чеки, квитанції й т.д.), 2. Пишемо позовну заяву й вимагаємо аліменти у твердій сумі. Тоді вам буде все одно який у батька дитини заробіток.

    Все просто.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України