Начните консультацию с юристом онлайн
ЖЕК стверджує, що так як квартира приватизована (в 1993м) то відповідальність за обслуговування труби (змійовик/сушарка) у ситуації прориву води лежить на власнику квартири де це сталося. Навіть не дивлячись на те, що ніяк перекрити воду в цій трубі з квартири неможливо, а також те, що стояк до якого прилягає вищеописана труба в аварійному стані.
Чи це правда?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго вечора, Максиме, ще раз!
А ЖЕК не надає відповідь на те, чому труба стояка згнила? Тобто, Ви, як власник приватизованої квартири повинні були здійснювати технічний огляд стояка, аби попередити те, що сталося?
З повагою, адвокат Айвазян.
Доброго дня.
Офіційно поки що не дає, завтра має бути комісія, яка сформує акт затоплення.
Але в усній розмові натякає, що так, я сам повинен здійснювати технічний огляд стояка і знати в якому стані труба, що йде від нього.
Якщо ви не проти, завтра після комісії я звернуся до вас особисто через чат.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеТак, можете звернутись і через чат, і через мій профільна сайті.